Cумка для зручного зберігання Вашого садка.
Можливість носити у руці, а й на плечі.
Довжина: 60 см.
Висота: 50 см.
Ширина: 12 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип | Чохол для садка |
| Кількість осередків | 1 |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴



